… o mes pasistengsim fainai pagrot

Rytoj balandžio 29 d. (sekmadienį) klube XI.20 (buvę Geležinkeliečių rūmai, Kauno g.5/ Aguonų g. 21 (ex Kablys)) 21:15 vyks įdomios muzikos koncertas.
Projektas „JazzPinkJan” susibūrė 2011m., tiksliau tais metais atsirado grupės pavadinimas, nes kartu grodavo ir anksčiau. Grupės muzikoje susijungia džiazo, soulo, akademinės, eksperimentinės ir alternatyvios muzikos stiliai. Originalias kompozicijas kuria jaunosios džiazo kartos muzikantės – vokalistė Jekaterina Pranevič ir fleitininkė Agnietė Ivanauskaitė.

     Merginos jau yra prisistačiusios muzikiniam pasauliui, nuolat koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Jekaterina yra laimėjusi ‘pop’ ir ‘folk’ muzikos konkursuose, o šiemet išrinkta atstovauti Lietuvai tarptautiniame „Jazz Voices” konkurse. Agnietė ne kartą tapo klasikinės muzikos konkursų laureate, o šiuo metu populiarina fleitą džiazo muzikoje, grodama įvairiuose projektuose. Kartu su grupe „Vilkšu pa muguru” pernai tapo „Daugirdas gyvai” laureate.
     Merginos turi stiprų užnugarį. Andrius Balachovičius, Vytis Nivinskas ir Aleksandr Kazakevič – tai muzikantai, kurių pristatyti tikrai nereikia. Jie harmoningai papildo merginų muzikines idėjas brandžiu bei kūrybingu muzikavimu.

Pokalbį su merginomis galima perskaityti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *