Apie projektą

Mintis įkurti internetinę svetainę akordeonas.lt gimė 2007 metų pavasarį. Pastebėję jog vis daugiau žmonių bendrauja internetinėje erdvėje supratome, kad būtina sukurti svetainę skirtą akordeonui. O kadangi tuo metu apie akordeoną internete niekas nerašė nusprendėme to imtis mes – Povilas Velikis ir Dmitrijs Mihailovs. 2007 metų gegužės 28 d. paleidome naują svetainę, skirtą akordeonui. Tada tai buvo vienintelė internetinė erdvė aprašanti akordeono gyvenimą Lietuvoje. Jau 2008 metais žymiai patobulinome pirmosios svetainės dizainą, sukūrėme naujų skilčių, tapo lengviau administruoti. 2013 metais vėl atnaujiname savo veidą, atsiranda naujų skilčių, svetainė darosi šiuolaikiškesnė. 2024 m. atnaujinimą Jūs matote dabar.

Nuo pat įkūrimo stengiamės, kad akordeonas.lt būtų skirta visiems akordeonu besidomintiems. Informacija, kuri yra talpinama, nėra niekaip cenzūruojama ar iškraipoma, stengiamės talpinti įvairias nuomones. Nuo pat savo gyvavimo pradžios svetainė užima rimtą vietą Lietuvos akordeono gyvenime. Mes afišuojame renginius, straipsnius, naujienas. Čia galite rasti informacijos apie Lietuvos atlikėjus, akordeono istoriją, akordeono remontą. Galite persisiųsti natų, rasti nuorodas į natas talpinančias svetaines, ar kitas internetines erdves skirtas akordeonui. 2009 ir 2010 metais organizavome geriausio metų pedagogo rinkimus. Buvome paleidę internetinę radijo stotį „akordeoFM”, kurios dėl laiko stokos teko atsisakyti. 

Povilas Velikis

Baigė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos magistro studijas.

Dirba VDU muzikos akademijoje.

Instrumentinės grupės „U’Elements” narys.

Tel.: +37068408898

Dmitrijs Mihailovs

Baigė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos magistro studijas.

Dirba Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra”.

Instrumentinės grupės „U’Elements” narys.

Tel.: +37060082305

Jei Jūs turite naudingos informacijos, susijusios su akordeonu, ir norite ja pasidalinti su visais svetainės lankytojais, ar kitaip norite prisidėti prie svetainės veiklos, drąsiai rašykite mums el. paštu: info@akordeonas.lt arba užpildykite žemiau esančią formą.