Nuo Bacho iki Country

Visus, išsiilgusius geros nuotaikos ir nuoširdaus muzikavimo, kviečiame į išskirtinę muzikos fiestą. Pirmą kartą Lietuvos scenoje susitiks pripažinti profesionalai priklausantys Norvegijos muzikų elitui – akordeonistas Håvard Svendsrud, Oslo filharmonijos altininkas ir dainininkas Povilas Syrrist-Gelgota bei Lietuvos folkloro dainininkė Veronika Povilionienė, kurie pakvies jus į užburiančią muzikinę kelionę.
 
Šiems charizmatiškiems artistams scena neturi ribų, jie smagiai improvizuoja ir puikiai jaučiasi atlikdami įvairių stilių muziką, todėl jūsų laukia romantiškos, aistringos ir nostalgiškos kompozicijos iš Argentinos, Lietuvos, Prancūzijos, Rumunijos, Norvegijos, Vokietijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų. Nuskambės auksinė klasika, ugningas tango, nostalgiškas valsas, jausminga ir šviesi žymaus norvegų kompozitoriaus Kjell Marcussen muzika, lietuvių ir norvegų liaudies dainų interpretacijos, žaismingas country ir ilgesingi spiričiuelai.
 
Arts Libera International visus širdingai kviečia į vienintelį, pilną staigmenų ir gero ūpo koncertą Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, rugsėjo 21 d., trečiadienį, 19 val.
 
Bilietus Platina: BILIETAI.LT ir valandą prieš koncertą renginio vietoje.
 
 
Šiam koncertui taikomos nuolaidos:
 
Su kortelėmis: Daily Card 20%, Laisvalaikio 20%, Omni ID 15% nuolaida.
 
Perkant 5 ir daugiau bilietų jums bus pritaikyta 30% nuolaida. Kreipkitės: Rūta, tel. 8 626 29051 vipklientai@bilietai.lt
 
Papildoma informacija: Gintaras, tel. 8 677 00699, board@artslibera.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *