Naujas akordeonas.lt veidas

„Nauji metai – nauji ratai”, – taip būtų galima pasakyti apie akordeonas.lt. Įsibėgėjant Naujiesiems, savo veidą iš esmės pakeitė ir dabar jau save vadina internetiniu portalu akordeonas.lt. Per savo gyvavimo istoriją, kuri tęsiasi nuo 2007 metų, atsinaujiname trečiąjį kartą. Kaskart stengiamės parodyti ne tik gražesnę ir šiuolaikiškesnę išvaizdą, bet ir būti įdomesniais lankytojams. 

 
Šalia jau esančių skilčių atsirado nauja, skirta ne akordeonui. Kaip manome, akordeonistas turi būti išprusęs žmogus, žinantis ne tik akordeono plonybes, bet ir galintis išreikšti nuomonę klausimais nesusijusiais su juo. Taigi, norėdami skatinti žingeidumą, nusprendėme sukurti skiltį, kurioje būtų publikuojamos pozityvios naujienos iš mokslo, naujausių pasiekimų, kultūros, meno sričių. 
 
Naujajame portale atsiras daugiau informacijos ir apie akordeoną. Rasite informacijos apie kompozitorius, kurie rašė akordeonui, užsienio atlikėjus. Atsirado renginių kalendorius, kuriame bus galima surasti koncertus, seminarus, festivalius skirtus akordeonui. 
 
Žinoma, ir Jūs, gerbiamieji lankytojai, galite prisidėti prie akordeonas.lt kūrimo. Jeigu turėsite pasiūlymų, pageidavimų, pastabų, būtinai rašykite mums el. paštu info@akordeonas.lt. Stengsimės atsižvelgti į Jūsų pastebėjimus, mielai skelbsime visą kultūringą, Jūsų atsiųstą, informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *