21 tarptautinio akordeono muzikos festivalio Przemysle Konkursas

Gruodžio mėn. 12 – 15 dienomis Przemyslo mieste Lenkijoje vyko 21 tarptautinis akordeono muzikos festivalis. Jo metu vyko įvairaus amžiaus grupių atlikėjų konkursas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos akordeonistai. Jų tarpe Vilniaus, Kauno ir Šiaulių miestų atstovai. Jie varžėsi su atlikėjais iš Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Austrijos. Dirbo dvi vertinimo komisijos, kurių sudėtyje Baltarusijos, Lenkijos, Lietuvos, Serbijos, Ukrainos, Šveicarijos aukštųjų mokyklų pedagogai. Atlikėjai iš karto po savo pasirodymo turėjo galimybę matyti kiekvieno komisijos nario jam skirtus balus ir klausytis savo konkurentų pasirodymų jau žinodami savo turimus įvertinimus.
Konkurse sėkmingai pasirodė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklos 10 klasės mokinė Eglė Bartkevičiūtė. Ji III amžiaus kategorijoje (amžius iki 15 metų) laimėjo I-ą vietą ir buvo apdovanota diplomu bei pinigine premija. Konkurse buvo pagerbti ir mokytojai paruošę pirmos vietos laureatus. Jiems buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės.
Puikiai konkurse pasirodė mūsų mokyklos absolventas, dabar jau Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docento Raimondo Sviackevičiaus akordeono klasės studentas Tadas Motiečius. Dviejų turų atlikėjų kategorijoje jis tapo diplomantu.

Informacija paimta iš www.sondeckis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *