Viačeslav Semionov meistriškumo kursai

Birželio 2 dieną (sekmadienį) 11 valandą VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7, LT-44260, Kaunas) vyks Viačeslav Semionov atviros pamokos ir meistriškumo kursai.

Viačeslavas Semionovas – atlikėjas, kompozitorius, pedagogas, neabejotinai vienas žymiausių šių dienų bajano guru. Jo indėlis į bajano, akordeono muzikos vystymąsi yra pripažįstamas ir neginčijamas visame pasaulyje.
V. Semionovas gimė 1946 metais Rusijoje. Sekdamas senelio ir tėvo pėdomis, septynerių metų pradėjo groti bajanu. Pirmasis jo mokytojas buvo tėtis. Vėliau įstojo į Rostovo menų kolegiją, dar vėliau įstojo ir baigė Rusijos Gnesinų muzikos akademiją Maskvoje. Jo tarptautinė karjera prasidėjo būnant 21 metų, kuomet dalyvavo tarptautiniuose konkursuose Klingentalyje, Vokietijoje
(1967), Sofijoje, Bulgarijoje (1968), Berlyne, Vokietijoje (1973), ir visuose tapo laureatu.
V. Semionovas yra neatskiriama bajano ir akordeono istorijos dalis. Unikalus atlikėjas, pasižymintis virtuozišku, emocionaliu grojimu, koncertavęs daugiau kaip 40 – yje pasaulio šalių.
Originalus kompozitorius, kurio kūriniai yra bajano ir akordeono literatūros „aukso fondas“. Dažnas bajano, akordeono atlikėjas jo parašytą muziką įtraukia į savo repertuarą. Jo sukurtos kompozicijos vienos iš dažniausiai atliekamų tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose. Talentingas pedagogas savo muzikines žinias puikiai sugebantis perteikti studentams, išugdęs ne vieną dešimtį visame pasaulyje žinomų atlikėjų, prestižinių tarptautinių konkursų laureatų. Jo išugdyti mokiniai sėkmingai dirba ne tik Rusijoje, bet ir Kinijoje, Vietname, Japonijoje, Amerikoje, Brazilijoje, Jugoslavijoje, Graikijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Ispanijoje.

Meistriškumo kursų metu ne tik sužinosite daug naudingų žinių, bet ir galėsite gauti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus.

Kviečiame aktyviai dalyvauti !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *