Tarptautinis akordeono muzikos festivalis ” VIVAT ACCORDEON”

VIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis “VIVAT ACCORDEON” vėl kvies šio instrumento gerbėjus į aukščiausio lygio koncertus, nes juose dalyvauja tik tarptautinių konkursų laureatai, sulaukę gausių ovacijų savo koncertuose visoje Europoje.
Šį festivalį pradėsime Klaipėdos kompozitoriaus, Remigijaus Šileikos, specialiai parašytu kūriniu akordeono kvintetui „Mozaika“. Tai senai planuotas ir laukiamas kūrinys.
Šiame festivalyje girdėsime ir ansamblius „ Ma Tango“, „TRIOPARIS”, jau pagal pavadinimus galima spręsti apie jų atliekamą muziką.  Solo akordeonu muzikuos G. Savkovas, L. Salijus, M. Leliuch ir kiti.

Festivalio metu tradiciškai rengiamas seminaras kuriame bus skaitomos paskaitos, vyks atviros meistriškumo pamokos, diskusijos. Šių metų seminaro tema – „Inovatyvumas akordeono repertuare“.

Tradiciškai VIII tarptautinio akordeono muzikos festivalio koncertai vyks spalio 19-21 d. Klaipėdos universiteto menų fakulteto salėje K. Donelaičio g. 4, o seminaras – Klaipėdos J.Karoso muzikos mokykloje Puodžių g. 4. Festivalio rengėjai tikisi klausytojų dėmesio ir sako, jog yra parengę jiems daug gražių staigmenų.

Festivalio programa:
KU menų fakultetas K. Donelaičio g. 4
19 d. – akordeonų kvintetas „Mozaika” (Lietuva) ir M. Leliuch (Rusija)
20 d. – L. Salijus, ansamblis „Ma Tango”, G. Savkovas (Lietuva)
21 d. – ansamblis „TRIOPARIS” (Rusija)

J. Karoso muzikos mokykla Puodžių g. 4
Tarptautinio akordeonistų seminaro atidarymas
19 d. 11 val.

Daugiau informacijos festivalio svetainėje www.vivataccordeon.weebly.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *