Svečio iš Estijos koncertas

Kauno menininkų naumuose birželio 8 dieną,18.00 val.koncertuos Henn Rebane (akordeonas).
Henn REBANE šiandien yra neabejotinai vienas ryškiausių akordeono muzikos atlikėjų Estijoje. Baigęs Estijos muzikos akademiją, grojo senosios muzikos ansamblyje „Consort Hortus Musicus”. Surengė koncertinius turus Švedijoje, Suomijoje, Vengrijoje, Portugalijoje, Japonijoje, Indijoje ir kitose šalyse, taip pat organizavo akordeono muzikos festivalius Estijoje, dalyvavo tarptautinių konkursų žiuri darbe. 1990–1994 metais H.Rebane dėstė Suomijos Kokkola konservatorijoje. Be akademinės bei tradicinės akordeono muzikos studijavo, grojo ir kitokių žanrų muziką: prancūzišką „musette“, amerikietišką „Cajun“ bei „rock“.
Šiuo metu Henn Rebane dirba laisvai samdomu muzikantu ir lektoriumi. Yra įrašęs ir išleidęs dešimt CD, dvi LP su savo muzika, akordeono vadovėlius, knygas ir straipsnius. Be to, kas savaitę rengia programą apie akordeono muziką Estijos radijuje.

Kviečiame pasiklausyti akordeono muzikos melodijų, išlaikiusių laiko išbandymus.

Muzikanto internetinė svetainė www.hennrebane.ee.

     Bilietus galima įsigyti Kauno menininkų namų „Mūzų svetainėje“ (I–IV 10–13 val., 14–17 val., V 10–13 val., 14–16 val. ir prieš renginį), o taip pat visose TIKETA kasose. Bilieto kaina 10 Lt. Informacija tel. (8–37) 22 31 44 www.kmn.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *