Pasaulinė akordeono žvaigždė – Yuri Shishkin

Rugsėjo 24 d., trečiadienis, 19 val.

Kauno valstybinėje filharmonijoje

Yuri Shishkin (akordeonas, Rusija)

 

Jurijus Šiškinas (Yuri Shishkin) – fenomenalus atlikėjas, vienas geidžiamiausių muzikantų, kurio vardas yra žinomas ne tik besidomintiems akordeono muzika. Aukščiausio lygio pasirodymuose J. Šiškinas atskleidžia aistros sintezę, technikos tobulumą, žavingą emocionalumą ir nuoširdumą. Jis pateikia savo individualias interpretacines idėjas, siekdamas įvairiapusiškai parodyti muzikos grožį.

1992m. baigė studijas Maskvos Gnesinų muzikos akademijoje (V. Semionovo klasė) ir pradėjo profesionalaus atlikėjo karjerą. J Šiškino koncertų biografija ypatingai plati, jis yra grojęs Rusijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Švedijoje, JAV, Kanadoje, Kinijoje, Lotynų Amerikoje ir kt.

Akordeonisto koncertuose skamba publikai jau pažįstamos ir nuolat įdomios kompozitorių J. S. Bach, C. Frank, J. Brahms, I. Khandoshkin, S. Prokofiev, I. Stravinsky, M. Moszkowski, J. Sibelius, A. Schnittke, O. Gorchakov, V. Semionov, V. Podgorny, A. Kusiakov, A. Copland, S. Rachmaninov, C. Orff, G. Gershwin ir kt. kompozicijos ir kūrinių aranžuotės. Ypatingai yra vertinamos Jurijaus Šiškino bajanu atliekamos V. Horowitz transkripcijos fortepijonui, kurios yra išties netikėtas atradimas klausytojams.

Akordeonas jo rankose gali suskambėti kaip trapus klavesinas ar temperamentingas smuikas, kaip galingi vargonai, ar visas orkestras.

Nepraleiskite progos apsilankyti vieninteliame Jurijaus Šiškino koncerte rugsėjo 24 dieną 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje. 

Bilietus platina bilietai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *