Nenuspėjamas “ VIVAT ACCORDEON” Klaipėdoje

Įvairios muzikos atliekamos akordeonu jau greitai galėsite išgirsti IX  tarptautiniame akordeono muzikos festivalyje- seminare “ VIVAT ACCORDEON”. Kiekvienas prieš tai vykęs festivalis buvo kitoks, nenuspėjamas, ne išimtis ir šį kartą. Klausytoją supažindinsime su jaunaisiais šio instrumento virtuozais, pripažintais reikliausių pasaulio pedagogų, kaip geriausiais akordeonistais. Šiuo metu Lietuvoje akordeono atlikimo menas yra aukščiausiame lygmenyje, todėl džiaugiamės galėdami nudžiuginti savo reiklų klausytoją.
Puiki proga festivalyje išgirsti geriausių Lietuvoje akordeonistų profesorių E. Gabnio ir K. Stonkaus studentų pasirodymus. Be Lietuvos akordeonistų girdėsime ir kaimyninės šalies Latvijos atstovus.
Nerijus Bakula,  perspektyvus Lietuvos akordeonistas, groja pop, jazz, tango, world muziką su žinomais šalies  bei užsienio muzikantais ir dainininkais, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Koncertavo Italijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Prancūzijoje, Ukrainoje, Slovėnijoje, Danijoje, JAV, Kanadoje… Su įvairiais ansambliais dalyvavo Vilniaus, Birštono, Nidos, Panevėžio džiazo festivaliuose, taip pat daugelyje kitų festivalių  bei koncertų.
Šiemet pirmą kartą turėsime galimybę iš arti susipažinti su Italų akordeono gamyklos „ Bugari“ instrumentais.  Skatindami festivalio veiklą „ Bugari“ vadovai finansuoja sekmadienį vykstantį koncertą, kuriame išgirsite entuziastingus ansamblio „ Subtilu-z“ vyrus, kuriame jie pirmą kartą pasirodys su „ Bugari“ koncertiniais akordeonais.
Atlikėjus koncertuose profesionaliai pristatys Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos mokytojos D. Rimšienė ir M. Mosėnienė.
Džiaugiamės ir dėkojame nuolatiniams festivalio rėmėjams UAB „ Europolai“, „ Gėlių fabrikui“, Klaipėdos Universitetui ir kt.
Tradiciškai IX tarptautinio akordeono muzikos festivalio koncertai vyks spalio 17, 18, 19 d. Klaipėdos universiteto menų fakulteto salėje K. Donelaičio g. 4, o seminaras  –  Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykloje Puodžių g. 4.
Šiemet yra  išskirtinė proga apsilankyti festivalio koncertuose, nes jie bus nemokami, tai padėka  savo nuolatiniams klausytojams.
Festivalio rengėjai tikisi klausytojų dėmesio ir sako, jog yra parengę jiems daug gražių muzikinių staigmenų.  
Festivalio vadovas Robertas Užgalis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *