Marie-Andree Jorger (akordeonas) seminaras ir meistriškumo kursai

Šios žiemos kultūriniai įvykiai pritrauks ne tik muzikos entuziastus, bet ir akordeono meistrų bei talentų ieškotojus. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Muzikos akademija, esanti V. Čepinskio g. 5, Kaune, šiltai kviečia į pasirodymą pasaulinio lygio akordeonistę Marie-Andree Jorger.

Gruodžio 5 dieną, nuo 10 valandos ryto, Muzikos akademijoje vyks seminaras „Akordeono mokymo principai. Repertuaras ir tarptautinės tendencijos”, vedamas pačios Marie-Andree Jorger. Seminaro metu bus nagrinėjami aktualūs akordeono mokymo principai, aptariami įvairūs repertuaro aspektai ir tarptautinės muzikinės tendencijos. Tai puiki galimybė ne tik gauti vertingos informacijos, bet ir pirmą kartą susipažinti su garsia muzikante.

Nuo gruodžio 5-osios iki 7-osios dienos vyks meistriškumo pamokos, kurias ves pati Marie-Andree Jorger. Dalyviai turės unikalų šansą mokytis iš tarptautinio lygio specialisto ir tobulinti savo akordeono žaidimo įgūdžius. Be to, kursų klausytojams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai, patvirtinantys jų dalyvavimą ir įgūdžių tobulinimąsi.

VDU Muzikos akademija kviečia visus muzikos mylėtojus, akordeono entuziastus ir muzikos specialistus pasinaudoti šia unikalia galimybe. Dalyvaukite seminaruose ir meistriškumo pamokose, pasimokykite iš pasaulinio lygio profesionalų ir tobulinkite savo muzikinius įgūdžius.

Daugiau informacijos apie Marie-Andre Jorger rasti jos tinklalapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *