Koncertas „Laimingų Naujųjų Metų!“. Mano įspūdžiai

Vilniaus m. ir Karoliniškių muzikos mokyklos akordeonų orkestras „Consona“ (meno vadovas prof. Ričardas Sviackevičius, dirigentai Rita Auksoriūtė ir Vladimir Voskan) jau tradiciškai kiekvienus metus mus džiugina savo pasirodymais. Metai iš metų šis kolektyvas dovanoja mums šventinius koncertus ir pripildo širdis gerų emocijų. Palydėti šiuos senus metus linksmiau ir šį kartą mums padėjo orkestras „Consona”.
 
Orkestre, kuris neseniai atšventė savo 10-ies metų jubiliejų, groja Vilniaus muzikos mokyklų mokytojai. Per šį laiką kolektyvas sukaupė didelį įvairių žanrų ir stilių repertuarą. Nemažai kūrinių orkestras yra padaręs su solistais. Šiame koncerte solo su orkestru grojo ansamblis „Subtilu-Z“ (Povilas Velikis ir Dmitrijs Mihailovs). Atlikėjų nuotaikingumas bei energija tiesiog trykšte tryško, ir šios emocijos puikiai persidavė klausytojams. Ansamblis savo kurinius atliko profesionaliai bei meistriškai.
Taip pat koncertą paįvairino puikūs akordeonistai Ričardas ir Regimantas Navikai (dėst. Raimondas Sviackevičius). Publiką jie sužavėjo savo laisvumu bei techniškumu.
 
Apibendrindama šį koncetą galėčiau pasakyti, kad jis sukėlė gerų emocijų ir įnešė į širdis šventinės nuotaikos. Visada yra malonu koncerte matyti grojantį savo mokytoją – tai geras pavyzdys mokiniams. Koncerto atėjo paklausyti tiek profesionalūs muzikantai, tiek žmonės, tiesiog, prijaučiančiantys akordeono muzikai, todėl programa buvo apgalvota ir parinkta visiems. Šalia manęs sėdintys žmonės dalijosi savo įspudžiais, tad galiu teigti, jog koncertas patiko ne tik man.
 
 
 
Aurelija Matulevičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *