Gyvenimas scenoje – širdis Afrikoje. Koncertas su Afrikietiškais akcentais

Rugpjūčio 30d., šeštadienį, 19val.

Birštono kultūros centre

Solistas NJABULO MADLALA (baritonas, Didžioji Britanija/Pietų Afrikos Respublika)
Instrumentinė grupė: MARTYNAS LEVICKIS (akordeonas); ANDRIUS MURENCEVAS (gitara); ARMAN ISOJAN (kontrabosas); DARIUS RUDIS (mušamieji)

 

Iš dulkėtų Durbano priemiesčio gatvelių į prestižines pasaulio scenas – tai baritono Njabulo Madlala gyvenimo kelionė, atsispindinti daugelyje jo koncertinių programų. Ne išimtis ir šioji, pakviesianti į gimtąją dainininko šalį – Pietų Afriką.
Meilę muzikai paveldėjęs iš savo močiutės, atlikėjas klasikinės muzikos paslapčių sėmėsi Londone Guildhall muzikos ir dramos mokykloje. Nepaprasto grožio, „kreminiu“ tembru apdovanotas bei aktoriniu meistriškumu žavintis dainininkas, netruko susišluoti daugybės konkursų apdovanojimus (tame tarpe prestižinį Kathleen Ferrier Award). Nors jam žadama įspūdinga operos solisto karjera, N. Madlala nepamiršta dainų, skambėjusių prieš miegą…
Į pagalbą pasikvietęs muzikinių eksperimentų nevengiantį akordeonistą Martyną Levickį bei puikius Lietuvos instrumentalistus, dainininkas palepins nuostabiomis melodijomis ir net egzotišku tik Zulu, Xhosa gentyse naudojamu click dialektu!

 

 

Programoje Pietų Afrikos dainos ir kt.

 

Bilietų kaina 30lt, 20lt (senjorams)

Bilietus galima įsigyti prieš koncertą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *