Genadijus Savkovas (akordeonas) ir ansamblis

Gariūnų verslo parko Koncertų salė pristato dar vieną naują renginį.
 
2015 m. balandžio 16 d. (ketvirtadienį) 19.00 val. šioje salėje pristatysime akordeonistą Genadijų Savkovą, kuris kartu su Tomo Leiburo Retro muzikos ansambliu ir dainininke Natalija Katiliene atliks romantika pulsuojančią programą.
 
Renginys ištikimiausiems mūsų draugams nemokamas, tačiau dėl didelio susidomėjimo vietų skaičius ribotas. Mielai kviečiame Jus ir Jūsų artimuosius į koncertą, į kurį registruotis dėl dalyvavimo reikėtų iki balandžio 10 d. šiuo el. paštu: info@nmgeneration.com
 
Koncerto programoje skambės:
 
L.Pollack „Charmaine” (atlikėjas: G. Savkovas)
J.Peyronnin „Reine de Musette” valsas (atlikėjas: Tomo Leiburo Retro muzikos ansamblis)
P.Frosini „Dyzzi accordion ox” (atlikėjas: ansamblis)
C.Porter „Įsimylėjęs” (atlikėjas: N. Katilienė ir ansamblis)
A.Luigi „Rožinis gyvenimas” (atlikėjas: N. Katilienė ir ansamblis)
S.Romberg „Minkštai, kaip saulėtekis ryte” (atlikėjas: N. Katilienė ir ansamblis)
„Tradicinės miško gėlės rudenį” (atlikėjas: G. Savkovas)
A.Astier „Valse-caprise” (atlikėjas: ansamblis)
D.Morello „Samba Paradiso” (atlikėjas: ansamblis)
L.Bernstein „Svajok su manimi” (atlikėjas: N. Katilienė ir ansamblis)
I.Berlin „Skruostas į skruostą” (atlikėjas: N. Katilienė ir ansamblis)
M.Wilson „Kol buvai Tu” (atlikėjas: N. Katilienė)
D.Lvov-Kompanejec „Kipario lapė” (atlikėjas: ansamblis)
T.Murena „Fuego de toros” (atlikėjas: ansamblis)
G.Andolfi „Sevilla en Fiesta Poso doble” (atlikėjas: ansamblis)
M.Feijoo „Rio Panuco” (atlikėjas: ansamblis)
G.Gomez „C^est bon D^Aimer tango” (atlikėjas: ansamblis)
M.Legrand „Kartą vasaroje” (atlikėjas: ansamblis)
Z.Confrey „Pašėlę pirštai” (atlikėjas: ansamblis)
S.Simons „Viskas apie mane” (atlikėjas: N. Katilienė ir ansamblis)
V.Herbert „Menas mane kviečia” (atlikėjas: N. Katilienė)
 
Tomo Leiburo Retro muzikos ansamblį sudaro keturi muzikantai. Tomas Leiburas (fortepijonas) yra kompozitorius, pianistas, dirigentas, populiarių dainų autorius, daug metų buvo Lietuvos LRT lengvos muzikos orkestro dirigentas. Marius Leiburas (mušamieji) yra jaunas atlikėjas, aktyviai dalyvaujantis skirtingų ansamblių projektose, grojantis visų stilių muziką. Eugenijus Mikšys (bosinė gitara) daug metų grojo Lietuvos LRT lengvos muzikos orkestre bei aktyviai koncertuoja su kitais
muzikantais. Genadijus Savkovas (akordeonas) dalyvauja muzikiniame gyvenime kaip solistas ir skirtingų ansamblių narys (tarp jų: M. K. Čiurlionio styginis kvartetas, LNSO artistai (styg. kvintetas) kartu su pianistu P.Jaraminu ir saksofonininku D.Praspaliausku). Daugiau nei 30 metų groja duete kartu su E.Gabniu. Genadijus Savkovas yra grojęs su LNSO simfoniniu orkestru (vad. J.Domarkas), Šv. Kristoforo kameriniu orkestru (vad. D.Katkus), LRT lengvosios muzikos orkestru (vad. J.Cechanavičius ir T.Leiburas). Jam teko akomponuoti R.Maciūtei, J.Leitaitei, V.Noreikai, A.Markauskui, V.Prudnikovui, A.Stasiūnaitei, J.Girijotui, E.Kuodžiui, E.Sipavičiui ir kitiems solistams. Daug metų jis grojo T.Leiburo Retro muzikos ansamblyje (įrašyta kompaktinė plokštelė).
G. Savkovas vadovauja Instrumentiniam trio (P.Zaremba – bosas, M.Zaremba – klarnetas ir G. Savkovas – akordeonas), groja su smuikininku A.Krevniavičium (saloninė, klasikinė, pramoginė ir šokių muzika). Atlikėjas grodamas duete su E.Gabniu bei kvintete „Excelsior“ yra tapęs penkių tarptautinių akordeono muzikos konkursų laureatu.
G.Savkovas yra baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, stažavosi Kijevo muzikos akademijoje. Išleista daug kompaktinių plokštelių (su E.Gabniu, kvintetu „Excelsior“, T.Leiburo Retro muzikos ansambliu), apie šimtas kūrinių įrašyta LRT fondui.
 
Su šiais muzikantais koncerte pasirodys ir Natalija Katilienė. Dainininkės repertuaro pagrindą sudaro kamerinė vokalinė muzika, baroko kompozitorių kūriniai ir šiuolaikinių lietuvių bei užsienio autorių kūriniai. Puikiai įvaldžiusi prancūziškos ir vokiškos operetės bei amerikietiško miuziklo žanrus. Sudainuotos daugelio kūrinių premjeros Lietuvoje, tarp jų – kūriniai parašyti specialiai dainininkei. Tai – Z.Bružaitės, F.Bajoro, V.Barkausko, A.Martinaičio, M.Urbaičio opusai, D. Argento, Ch. Griffeso, A. Coplando, L. Hoiby, J.Marxo vokaliniai ciklai ir dainos. Nuolat koncertuoja muzikiniuose projektuose, Lietuvos ir užsienio festivaliuose pristato rečitalius su žymiais dainininkais, pianistais ir įvairiais instrumentiniais ansambliais bei orkestrais. Įrašytos 7 kompaktinės plokštelės, iš jų 3 įrašytos Austrijoje. Įrašai Lietuvos radijuje ir televizijoje (128 kūriniai).
N. Katilienė taip pat veda meistriškumo kursus ir atviras pamokas. Yra daugelio Respublikinių dainavimo konkursų žiuri komisijos narė. 2013 m. vokalo studijoms išleido du rinkinius ,,Kur nuneš mus daina“ (Romantinės dainos ir arijos) ir „Trys nuotaikos“.Taip pat dalyvauja mokslinėse konferencijose, organizuoja ir komentuoja koncertines programas. Studentai puikiai pritaiko vokalo žinias muzikiniuose televizijos projektuose, spektakliuose ir bardų festivaliuose. Ryškiausi iš jų- Giedrius Savickas, Gytis Ivanauskas, Mindaugas Ancevičius, Giedrė Giedraitytė. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *