EDUARD AKHANOV (Mygtukinis akordeonas)

Naujoji muzikų karta ir Gariūnų verslo parko Koncertų salė pristato 2015 m. gegužės 21 d. (ketvirtadienį) 19.00 val. akordeono žvaigždė EDUARD AKHANOV.

Renginys nemokamas, tačiau dėl didelio susidomėjimo vietų skaičius ribotas. Mielai kviečiame Jus ir Jūsų artimuosius į koncertą, į kurį registruotis dėl dalyvavimo reikėtų iki gegužės 18 d. šiuo el. paštu: info@nmgeneration.com
 
Eduard Akhanov yra išskirtinis atlikėjas šiandieninėje scenoje. Atlikėjas išsiskiria muzikos garsų ryškumu, unikaliu artistiškumu bei lakia vaizduote.
Eduardas gimė 1987 metais Bulgarijoje. Jo tėvų namuose muzika buvo dažnas svečias, kur pirmuosius muzikos garsus išgirdo iš savo tėvo, kuris taip pat grojo bajanu. Nuo 8 metų jaunasis talikėjas pradėjo lankyti specializuotą bajanistų mokyklą Bulgarijoje. Dar studijų metais Eduardas pradėjo dalyvauti tarptautiniuose ir prestižiniuose konkursuose, kuriuose buvo dažnas prizinių vietų laimėtojas. Atlikėjui teko dalyvauti tokiuose konkursuose, kaip: Dono didžioji premija (Rostovas prie Dono), Petropavlovsko harmonininkų ansamblis (Sankt Peterburgas), Pasaulio taurė (Škotija) ir kituose.
 
Taip pat atlikėjas sėkmingai koncertavo Rusijoje, Suomijoje, Latvijoje, Kinijoje, Kazachstane, Ukrainoje, Italijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje bei kitose šalyse.
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *