Diletantas apie XII tarptautinį akordeono muzikos festivalį VILNIUS 2008. V diena.

Kad ir kaip būtų gaila, bet XII tarptautinis akordeono muzikos festivalis VILNIUS 2008 baigėsi. 
Šiandien (lapkričio 16) renginio programoje buvo likęs tik akordeonų pristatymas accoEXPO. Pristatyme dalyvavo atstovai iš PIGINI ir EXCELSIOR gamyklų. Buvo demonstruojama video medžiaga apie tai, kaip gimsta akordeonoas, iš ko jis yra daromas. Buvo atskleistos kai kurios gero skambėjimo paslaptys, buvo galima užduoti klausimus gamintojų atstovams. Gerai, kad festivalio metu vyksta tokie pristatymai, tik man norėtųsi, kad vietą rastų ir kiti, Lietuvoje dar nežinomi, gamintojai.
 
Kalbant apie visą festivalį, manau, jis buvo geras. Turėjome progą paklausyti labai didelės stilių, žanrų įvairovės, galėjome dar kartą įsitikinti, koks universalus yra akordeonas, kokios plačios muzikavimo juo galimybės. 
Per festivalio atidarymą festivalio sumanytojai prof. Ričardas Sviackevičius ir prof. Eduardas Gabnys minėjo, kad šis festivalis yra tartum jų kūrinio perdavimas į kitas – jaunimo rankas. Mano akimis žiūrint ir ausimis klausant, nežiūrint į mažus nesklandumus, jaunimas su organizavimo užduotimis susitvarkė ir padarė renginį, kuris savo menine verte nenusileido ankstesniems.
Ačiū festivalio organizatoriams!
 
Diletantas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *