Bayan-Mix „2,5val. Grandiozinis Show”

Sergejus Voitenko – tarptautinių konkursų laureatas, pelnęs ,,Naujosios Rusijos Vilties“ vardą, talentingas muzikantas, kompozitorius. Pripažintas kaip vienas geriausių šiuolaikinių bajanistų, vienuolikos tarptautinių konkursų naugalėtojas. 

 
Dmitrijus Chramkovas – tarptautinių konkursų laureatas, tituluotas ,,2000 metų Pasaulio Čempionu“ tarp bajanistų, vienas ryškiausių Rusijos bajano mokyklos atstovų. Daugkartinis prestižiškiausių pasaulinių konkursų nugalėtojas. 
 
Nesvarbu, kada įvyko pirmoji pažintis su ,,Bajan Miks“. Klausantis jų muzikos, susidaro įspūdis, kad juos pažįstate labai seniai. Nes Sergejus ir Dima – tikri rusai: kilnaus charakterio vyrai, neapsakomai talentingi atlikėjai. Žavi jų nuoširdumas atliekant uždegančią naujo, kiek neįprasto, stiliaus instrumentinę muziką bajanui ir liaudiškas artistizmas. 
 
Duetas ,,Bajan Miks“ – bendras Sergejaus ir Dimitrijaus projektas – tai 2006 metų muzikinis įvykis. Nei Rusijoje, nei Europoje nėra analogiško projekto. Sergejus ir Dmitrijus sukūrė savo nepakartojamą virtuoziško grojimo dviem bajanais stilių ir privertė bajaną skambėti taip, kad negali likti abejingas jų kūrybai. Populiarių melodijų remiksai, S. Voitenko ir D. Chramkovo atliekami techno-pop stiliumi, skamba labai naujai ir šiuolaikiškai. 
 
Grožis, nuoširdumas ir neįprastas grojimo dviem bajanais stilius – sukrečia ir užburia, griauna visus stereotipus. Šokiruojanti išvaizda, pašėlusi ir uždeganti muzika bei rimtas lyrizmas, įgimtas artistiškumas, persipynęs su užburiančiu energijos pliūpsniu, kaitina kraują. Duetas, toks artimas ir pažįstamas, vylioja ir nepalieka abejingų. Juo žavėjosi ir Kremliaus Rūmuose, ГКЦЗ «Россия», ir Jūrmaloje, Kanuose ir Vokietojoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Amerikoje… 
 
Dueto repertuarą sudaro žinomi hitai, populiarios melodijos, autorinės kompozicijos ir klasikos kūriniai pagal šiuolaikines šokių aranžuotes. 
 
Aukštos kokybės šviesos ir garso aparatūra, šiuolaikiški, nuostabiai skambantys instrumentai sukuria nepamirštamos šventės atmosferą! 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *