Asta Krikščiūnaitė ir SUBTILU-Z

KALĖDŲ LAUKIMO KONCERTAS

„Laukdami Šventų Kalėdų, trumpam sugrįžtame į vaikystę ir norime dovanoti kitiems
bent vieną mažą stebuklą. Norime būti geresni, prisimename ir sveikiname į tolimiausius kraštus nuklydusius draugus. …“ – sako dainininkė A. Krikščiūnaitė.

Įsimintino balso savininkė gražiausios šventės išvakarėse kviečia į nuotaikingą ir smagų koncertą. Su viena žymiausių mūsų dainininkių, Lietuvos nacionalinės premijos laureate Asta Krikščiūnaite (sopranas) po istoriniais Arsenalo skliautais drauge muzikuos instrumentinė grupė SUBTILU–Z: Povilas Velikis (akordeonas), Dmitrijs Mihailovs (akordeonas), Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė) ir Vytautas Švažas (perkusija).
Ši grupė prisistato taip: „Kaip pirštai slysta akordeono klavišais, kaip lūpos liečia birbynės kaklą, kaip aidas vaitoja ir šūkčioja būgno ertmėje, – taip mūsų muzika lies ir glamonės Jus: tai švelniai per nugarą, iki šiurpuliukų, tai kankinamai svaigiai per širdį. Nostalgiškai, iš praeities ir su rytojaus viltimi. Kaip jūra – krantą, kaip vėjas – ilgesį.“
Atlikėjų užmanyta Kalėdų vakaro programa bus pripildyta emocingai šiltų, žaismingų skaidrios nuotaikos kūrinių. Kompozitorių Á. Piazzollos, D. Ellingtono, J. Kosma, I. Berlino ir kitų kompozitorių dainos bei instrumentiniai opusai šį šventinį vakarą primins, kad vidinės artisto šilumos ir nuoširdumo grojant bet kurios epochos kūrinį niekada nebūna per daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *