Akordeono džiazo žvaigždė ir egzotiškas duetas

Ypatingai spalvingas ir ekstravagantiškas žada būti koncertas, kuriame muzikuos kontrastingi atlikėjai. Pirmą kartą Lietuvoje svečias iš Azerbaidžano – duetas Etibar Gasimbeyli – akordeonas, Ilham Mirzeyev – nagara (mušamieji) ir Ludovic Beier trio (Prancūzija): Ludovic Beier – akordeonas, Jean-Paul Jamot – gitara, Phillipe Lebel – kontrabosas.

Parodyk savo draugus ir aš pasakysiu, kas tu esi. Toks posakis puikiausiai apibūdina džiazo akordeonistą Ludovic Beier. Dar būdamas 24 metų jis jau grojo su tokiomis džiazo žvaigždėmis kaip Angelo Debarre, Dorado Schmitt, Martin Taylor, Stochelo Rosenberg, Paquito D’Rivera, James Carter. 2006 – aisiais Carnegie Hall Niujorke koncertavo kartu su Toots Thielemans, Herbie Hancock ir Ivan Lins. Jis yra dažnas svečias įvairiuose Europos festivaliuose, taip pat JAV scenose.
Ludovic neįtikėtinai puiki akordeono valdymo technika bei atlikime persismelkiantis lyriškumas nepalieka abejingų. Jis yra talentingas muzikantas, kompozitorius, aranžuotojas. Su savo grupe atlieka ne tik žinomas, bet ir savo kurtas prancūziško džiazo kompozicijas. Tai reta proga išgirsti šių dienų džiazo akordeono žvaigždę Lietuvoje.

Kitas vakaro atlikėjas bus svečias iš Azerbaidžano – akordeonistas Etibar Gasimbeyli. Jis yra ryškiai atspindinčio to krašto koloritą stiliaus atstovas. Jums tai gali patikti, gali nepatikti, bet būkite tikri, kad išgirsite nekasdieniškos muzikos. Muzikanto repertuare yra nacionaliniais motyvais (Mugam) grįsti kūriniai, Azerbaidžano klasikų kompozicijos, populiarios pasaulio melodijos.

Bilietus platina www.bilietai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *