Ludovic Beier

Ludovic Beier – fenomenas akordeono džiazo muzikos pasaulyje. Gimė 1978m. Prancūzijoje. Groti akordeonu pradėjo būdamas 8 metų akordeonisto tėvo bei savo mokytojo priežiūroje. Neilgai trukus pradėjo aktyviai koncertuoti. Į savo repertuarą įtraukdavo ir klasikines, ir džiazo kompozicijas. Studijų metais sėkmingai dalyvaudavo respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose.

Nemažai metų Ludovic savo stiliumi laikė prancūzų tradicinę muziką. Tačiau šiuo metu jis yra pilnavertiškai save atradęs ir realizavęs džiazo stiliuje. Jam tenka bendradarbiauti su tokiais garsiais džiazo atlikėjais kaip Angelo Debarre, Dorado Schmitt, Florin Nuculescu ir t.t. Be virtuozinių atlikėjiškų galimybių, Beier save atskleidžia ir kaip kompozitorių bei aranžuotoją. Beje su savo grupe „Ludovic Beier Quartet“ atlieka pačio kurtas prancūziško džiazo kompozicijas.

Ludovic neįtikėtinai puiki akordeono valdymo technika bei atlikime persismelkiantis lyriškumas nepalieka abejingų. Jis yra dažnas svečias įvairiuose Europos festivaliuose, taip pat JAV scenose. Turėjo garbės bendradarbiauti su garsiu belgų džiazo muzikos atlikėju ir vienu ryškiausių XXa. lūpinės armonikėlės meistrų Toots Thielemans.

 

Ludovic Beier atliekamos džiazo kompozicijos:

·      Got a Match

·      Passion

·      Sweet Sue

·      Bossa Dorado

·      Toi, Le Manouche

·      Minor Swing

·      Mister Sandman

·      Troublant Bolero

·      Django‘s Tiger