Qu5

Tai jungtinis, 5 narių ( V. Jaronskaja, R. Švipaitė, N. Bakula, R. Morkūnas, A. Pazniokas) projektas, kuriame skamba tik pačių parašytos bei aranžuotos kompozicijos. Kovo mėnesį šis projektas buvo pristatytas muzikiniame „Tamstos” klube, kur buvo ypatingai šiltai sutiktas.

Rūta Švipaitė (gim. 1985m.)

Vokalistė, kompozitorė, aranžuotoja.
Panevėžio muzikos mokykloje baigė chorinį dainavimą ir liaudies šokį. Panevėžio Konservatorije baigė chorinio dirigavimo specialybę.

Dalyvavo įvairiuose renginiuose kaip atlikėja ir renginių vedėja. Dainavo grupėje „Happy”. Nuo 2004m yra Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos (LMTA) džiazo katedros studentė, studijuojanti džiazo vokalo specialybę pas dėst. Skirmantą Sasnauską. Šiuo metu dainuoja Vilniaus gospel chore „Sounds in G’. Yra „Swing Big Band”, „Ruta Jazz Trio” ir ansamblio „Qu5” vokalistė. Dalyvauja įvairiuose džiazo (ir ne tik) projektuose kaip solistė bei lydintis vokalas.
2006m. Džiazo vokalistų konkursas „Sing Up”( 2006) – II vieta.
2006m. V Tarptautinis džiazo vokalistų konkursas „Jazz voices 2006” – II prizinė vieta.

Valentina Jaronskaja. (gim. 1986m.)

Baigė Zarasų muzikos mokyklą, mokėsi Vilniaus konservatorijoje fortepijono specialybę. Šiuo metu studijuoja LMTA III kurse džiazo fortepijoną (dėst. Artūras Anusauskas). Nuo 2003 metų pradėjo kurti muziką ir dainas. Groja ir dainuoja: su „Valentina Jaronskaja Quartet”, „Swing Big Band”, „Rūta Jazz Trio”, kvintete „Qu5”.

2003m. – Grand Prix autorinės dainos konkursas „Undinėlių daina”;
2006m. – III vieta džiazo vokalistų konkurse „Sing Up”.