Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Išskirtinio akordeonisto Radu Ratoi (Moldova/Rumunija) koncertas

4 balandžio @ 18:00 - 20:00

Balandžio 4 dieną 18 valandą Širvintų kultūros centre koncertuos pasaulyje žinomas muzikantas – Radu Ratoi (Moldova/Rumunija). Šis akordeono virtuozas, laimėjęs visus svarbiausius akordeono muzikos konkursus, Lietuvos publikai žada įspūdingą koncertą.
Radu Ratoi, kurio muzikinė kelionė prasidėjo vos šešerių metų, tapo tarptautiniu akordeono fenomenu. Studijuodamas Karališkojoje Danijos muzikos akademijoje (2018–2020 m.) jis pasiekė išskirtinių laimėjimų, triumfavo šešiuose svarbiausiuose pasaulio akordeono konkursuose – Coupe Mondiale, Klinghenthal akordeonų konkurse, Trophy Mondiale, Arrasate akordeonų konkurse, PIF Castelfidardo ir Maskvos akordeonistų konkurse.
Grodamas solo ir ansambliuose, bendradarbiaudamas su įvairiais muzikantais ir orkestrais, Radu koncertuoja visame pasaulyje, o jo koncertai traukia publiką išskirtiniu muzikalumu, technika ir charizma. Kaip sako pats atlikėjas, jo pagrindinis tikslas – įrodyti pasauliui, kad akordeonas vis dar yra deramai neįvertintas instrumentas, turintis beribes galimybes visuose muzikos žanruose. Radu sukurtos J. S. Bach, D. Scarlatti, J. P. Rameau, F. Liszt ir kitų kompozitorių, nerašiusių akordeonui, transkripcijos stebina muzikos profesionalus. 
Lietuvos nacionalinė akordeonistų sąjunga su dideliu džiaugsmu skelbia, kad šiemet Nacionalinį Lietuvos akordeonistų konkursą papuoš Radu Ratoi koncertas. Tikimės, jis savo muzikavimu įkvėps ne vieną mūsų šalies jaunąjį talentą.

Details

Date:
4 balandžio
Time:
18:00 - 20:00
Event Category:

Organizer

Lietuvos nacionalinė akordeonistų sąjunga
Phone
+37068408898
Email
info@akordeonas.lt
View Organizer Website

Venue

Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras
I. Šeiniaus g. 4
Širvintos, 19121 Lietuva
+ Google Map
View Venue Website