Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Chanson Jazz’On

5 balandžio @ 19:00 - 21:00

Ar tai gražiausias meilės laiškas? 
Galbūt aistringas tango? 
O jeigu pasimatymas su Edith Piaf kruiziniame laive aplink Pasaulį?
Klube kur žvakių liepsnoje suskamba mylimas ir pasiilgtas džiazas…
Atsakymus į šiuos klausimus rasite balandžio 5 dieną 19 valandą Širvintų kultūros centre kartu su atlikėjais: Evelina Sašenko (vokalas), Nerijus Bakula (AKORDEONAS), Paulius Zdanavičius (klavišiniai/fortepijonas), Darius Rudis (mušamieji).
5-asis Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas Širvintų miesto gyventojams ir svečiams dovanoja ypatingai spalvingą, jausmingą koncertą, kuriame girdėsite Edith Piaf, Astor Piazzolla, Richard Galliano, Michel Legrand, Duke Ellington ir kt. kompozitorių muziką.
 
 
Evelina Sašenko – daugumą savo muzikinių idėjų bei norų Evelina įgyvendina savo pačios inicijuotuose muzikiniuose projektuose, pvz., „Meilės istorija pagal Edith Piaf“, „Chopin Jazz Inn“, „All that cabaret“, ,,Tango Liepsna“. Taip pat ją dažnai galima išgirsti naujausiuose miuziklų pastatymuose, projektuose, koncertuose: „Aida“, ,,Kabaretas“, „Su meile Barbrai Streisand“ „Maria de Buenos Aires“, „Monmartro gatvelės“, ,, Can you feel the love tonight“, ,,Meilės dainos“,  „Spindintys Brodvėjaus miuziklai“, „Alicija Vilniaus šalyje“ ir kt.
Evelina dažnai kviečiama dainuoti su geriausiais šalies orkestrais: Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Camerata Klaipėda kameriniu orkestru, Kauno simfoniniu orkestru, Kauno bigbendu.
 
Nerijus Bakula – groja world, jazz, pop, tango muziką. Koncertavo JAV, Japonijoje, Italijoje, Danijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir kt. Grojo solo ar ansambliuose su LVSO, Šv. Kristoforo, VDU kameriniais orkestrais, su gausybe solistų. Taip pat Birštono, Vilniaus, Klaipėdos džiazo festivaliuose. Nuolat dalyvauja tarptautinių konkursų žiuri darbe. 
 
Paulius Zdanavičius – vienas ryškiausių ir universaliausių Lietuvos pianistų. Nuolat kuria dainas, muziką fortepijonui. Paulius yra koncertavęs beveik su visais žymiausiais Lietuvos vokalistais, instrumentalistais. 
 
Darius Rudis – būgnininkas, turintis svarią sceninę patirtį, sukauptą nuo 1999 m., kai jis debiutavo džiazo scenoje. Jau studijų metais pagarsėjęs kaip techniškas ir lankstus muzikantas, pastaruoju metu jis yra vienas veikliausių ir paklausiausių šalies būgnininkų, grojantis su daugeliu autoritetingų Lietuvos džiazo muzikantų, su popmuzikos atlikėjais, daug koncertuojantis užsienyje.

Details

Date:
5 balandžio
Time:
19:00 - 21:00
Event Category:

Organizer

Lietuvos nacionalinė akordeonistų sąjunga
Phone
+37068408898
Email
info@akordeonas.lt
View Organizer Website

Venue

Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras
I. Šeiniaus g. 4
Širvintos, 19121 Lietuva
+ Google Map
View Venue Website