Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Akordeono muzikos koncertas, skiriamas pasaulinei akordeono dienai paminėti

7 gegužės @ 18:00 - 20:30

€10

Kas yra akordeonas? Kokią muziką dera su juo groti? 1829 m. gegužės 6 d. buvo patentuotas naujas instrumentas, pavadintas akordeonu. Šią dieną Tarptautinė akordeonistų konfederacija (CIA) patvirtino kaip Pasaulinę akordeono dieną, kuri minima daugelyje šalių. Akordeonas – tai vienas jauniausių ir spalvingiausių instrumentų muzikiniame pasaulyje, kuris vis dar nesustoja techniškai tobulėti. Jo repertuaras – nuo naujų originalių, šiuolaikinės muzikos darbų iki žavių klasikos transkripcijų, nuo klasikos iki džiazo, nuo tautinės iki popmuzikos. Akordeoną girdime kaip solinį instrumentą, grojantį įvairiuose ansambliuose, akompanuojantį kitiems, draugaujantį su simfoniniu orkestru ar dideliame akordeonistų orkestre.

Šia proga Lietuvos nacionalinė akordeonistų sąjunga organizuoja spalvingą akordeono muzikos renginį. Jame girdėsite tiek klasikos šedevrus, tiek didelį šėliojantį orkestrą. Koncerte dalyvaus geriausi, muzikaliausi 5-ojo nacionalinio Lietuvos akordeonistų konkurso laureatai – Germanas Manzūrovas, Andrii Panasiuk, Jonas Vozbutas, Motiejus Dudnikas, Justas Balachovičius, Robertas Valutis, Augustas Jasiukevičius, trio „Metaccord“, Adrijaus ir Ervido Balčiūnų duetas, Alytaus muzikos mokyklos trio, Varėnos J. Čiurlionytės menų mokyklos sekstetas, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos akordeonistų orkestras. Taip pat didžiulis Kauno krašto meno ir muzikos mokyklų jungtinis akordeonistų orkestras.

Kviečiame kartu praleisti nuostabų laiką, kuris sustabdys akimirkas ir privers pasinerti į nepakartojamų melodijų šėlsmą!

Koncerto organizatorius Lietuvos nacionalinė akordeonistų sąjunga

Details

Date:
7 gegužės
Time:
18:00 - 20:30
Cost:
€10
Event Category:
Website:
https://kakava.lt/renginys/akordeono-muzikos-koncertas-skiriamas-pasaulinei-akordeono-dienai-pamineti/8076/14863

Organizers

Lietuvos nacionalinė akordeonistų sąjunga
KĮ Kauno valstybinė filharmonija, Juridinis asmuo

Venue

Kauno valstybinė filharmonija
E. Ožeškienės g. 12
Kaunas, 44252 Lietuva
+ Google Map
Phone
+37037200478
View Venue Website