Ansamblis „4TANGO”

„4TANGO” kolektyvo kūrybinis kelias prasidėjo 1999-aisiais, kai „Vilniaus dienų” festivalyje buvo parodytas pirmasis lietuviškas tango spektaklis. Ansamblio nariai yra respublikinių konkursų laureatai ir 2002 metų tarptautinio konkurso „A.Piazzolla Music Award” Italijoje finalininkai.
Pripažinimą pelnė tarptautiniuose akordeono muzikos festivaliuose, Didžiajame muzikų parade, Kristupo vasaros festivalių koncertuose.

2002 metais, su solistu J.E.Gimenezu irašė tradicinių tango dainų, o 2004-aisiais su fleitininke iš Taivano Li Ming Chen – A.Piazzollos tango kompaktinę plokštelę. 2005m. išleistas A.Piazzollos dainų diskas, kurį „4TANGO” įgrojo su soliste B.Bublyte. Tais pačiais metais ansamblis paruošė ir atliko programą „Fantastiškos naktys Buenos Airese“ su Vilniaus savivaldybės choru „Jauna muzika“.

2006 m. „4TANGO” su dideliu pasisekimu dalyvavo tarptautiniuose tango festivaliuose- pirmajame tarptautiniame Baltijos Tango festivalyje Vilniuje ir didžiausiame pasaulyje Tango festivalyje Suomijoje, Seinajoki mieste. Pastarajam festivaliui ansamblis paruoše programą su Lietuvos nacionalinės filharmonijos soliste J.Leitaite; su ja taip pat įraše XX amžiaus šlagerių albumą, kuriame dominuoja M.Dietrich dainos. Taip pat su šia dainininke paruošta programa sakralinės muzikos projektui „Pax ed Bonum“.
Naujausias „4TANGO” darbas- gražiausios tango dainos, atliekamos su viena perspektyviausių Lietuvos jaunujų dainininkių Ieva Prudnikovaite.

Kolektyvo muzikantai – Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijos absolventai: Kristina Žebrauskaitė (akordeonas), Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Birutė Bagdonienė (altas), Donatas Bagurskas (kontrabosas). Pastarieji du atlikejai – Šv.Kristoforo orkestro koncertmeisteriai.
„4TANGO” repertuaras – tradicinis ir modernus tango (tango nuevo) nuo C.Gardelio iki A.Piazzollos, džiazo standartai, M.Dietrich ir E.Piaf išgarsintos dainos, šiuolaikinė muzika.