Sava erdvė :: Nemenčinės muzikos mokyklos akordeonistai

2012.05.30

 

2012 m. gegužės 5 dieną Nemenčinės kultūros namuose įvyko respublikinis akordeono muzikos festivalis "Pavasario spalvos", kur jau antrus metus organizuoja Vilniaus rajono Nemenčinės muzikos mokykla. Jis buvo skirtas tarptautinei akordeono dienai paminėti.
 
Festivalyje dalyvavo akordeonistai solistai, taip pat akordeono ir mišrūs ansambliai iš Vilniaus miesto Karoliniškių, Lyros, B.Jonušo, Naujosios Vilnios, Nemenčinės muzikos mokyklų bei Rudaminos ir Pabradės meno mokyklų. Skambėjo nuotaikinga ir įvairialypė skirtingų epochų, žanrų ir stilių muzika.
 
Šį gražų muzikinį renginį pradėjo ir svečius pasveikino daugelio festivalių ir konkursų diplomantas Nemenčinės muzikos mokyklos mišrus ansamblis: Edgaras Krivelis (akordeonas), Žaneta Balsevič (smuikas) ir Julianas Germanovič (f-nas). Trio atliko melodingą prancūziškų melodijų popurį.
Festivalio dalyviai buvo suskirstyti į tris kategorijas pagal amžių. Jauniausieji akordeonistai džiugino klausytojus spalvingomis melodijomis ir nuotaikingais originaliais šiuolaikinės akordeono muzikos kūriniais. Vyresni akordeono muzikos atlikėjai pakerėjo publiką artistiškumu, išraiškingu muzikavimu, atlikdami aukšto lygio džiazo bei improvizacijos elementais papuoštą programą.
 
Jauniesiems muzikantams už nuoširdų muzikavimą buvo įteikti padėkos raštai bei atminimo dovanėlės, o renginio pabaigoje festivalio dalyvių laukė siurprizas - didžiulis Nemenčinės festivalio „Pavasario spalvos 2012“ tortas.
 
Džiaugiamės, kad festivalis sulaukė gausaus dalyvių būrio ir nustebino puikia organizacija, kurią koordinavo Nemenčinės muzikos mokyklos direktorė Petrutė Pocienė bei kūrybingi akordeono mokytojai Alma Vadeišienė, Valerij Petrovič ir Anna Ivasenko. Nekantriai lauksime trečiojo respublikinio akordeono muzikos festivalio „Pavasario spalvos“, kuris planuojamas 2014 metais.


Komentarai


Komentarų nėra

  Parašyti komentarą  Rekomenduojame

  Įkelti naujieną

  Užsiprenumeruoti naujienas

  Renginių kalendorius

  << < 2023 Kovas > >>
  Pr An Tr Kt Pn Št Sk
  272812345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112

  Artimiausi renginiai

  Artimiausiu metu renginių nėra!

  Užsiprenumeruoti renginius

  Rekomenduojame

  Nauji skelbimai


  © 2007-2020 Akordeonas.lt. Visos teisės saugomos.      |      Atsakomybės apribojimas      |      Publikavimo taisyklės
  Developed by eif.    Design by inCube.