Naujienos apie akordeoną

2015.04.20

ASCOLTATE 2015 tvarkaraštis / time-table
Kauno J.Gruodžio konservatorija (adresas: J.Gruodžio g.6, Kaunas)
 
2015-04-24
 
Koncertų salė / Concert hall
 
10.00-12.00 A4 konkursas/competition
12.10-13.50 A4 konkursas/competition
13.50-14.30 pertrauka/recess
14.30-16.00 A5 konkursas/competition pertrauka/recess
16.10-17.40 A5 konkursas/competition
 
Mažoji salė / small hall No. 315 kl.
 
10.00 – 10.20 B1 konkursas/competition
10.20-11.10 B2 konkursas/competition
11.20 -12.10 B3 konkursas/competition
12.20-13.50 B4 konkursas/competition
13.50-14.30 pertrauka/recess
14.30-16.00 B5 konkursas/competition
16.10-17.00 B6 konkursas/competition
 
18.30 – A4, A5, B1, B2, B3, B4, B5, B6 kategorijų laureatų apdovanojimas koncertų salėje
categories A4, A5, B1, B2, B3, B4, B5, B6 awarding ceremony in concert hall
 
 
2015-04-25
Koncertų salė / Concert hall
 
10.00-11.00 C1 konkursas/competition
11.00-11.30 C2 konkursas/competition
11.40-13.20 D1 konkursas/competition
13.20-14.10 pertrauka/recess
14.10-15.40 D2 konkursas/competition
15.40-17.30 E konkursas/competition
 
Mažoji salė / small hall No. 315 kl.
 
10.00 - 11.30 A1 konkursas/competition
11.40- 13.20 A2 konkursas/competition
13.20-14.10 pertrauka/recess
14.10-15.00 A3 konkursas/competition
15.10-16.00 pertrauka/recess
16.10-17.20 A3 konkursas/competition
 
18.00 - A1, A2, A3 , C1, C2, D1, D2, E kategorijų laureatų apdovanojimas koncertų salėje categories
A1, A2, A3, C1, C2, D1, D2, E awarding ceremony in concert hall
 
18.30 val. – tarptautinių konkursų laureato Laimono Salijaus koncertas dedikuotus Lietuvos nepriklausomybės 25 – mečiui paminėti.
 
2015-04-26
Koncertų salė / Concert hall
 
10.00-12.00 A6 konkursas/competition
12.10-13.10 A6 konkursas/competition
13.10-14.00 pertrauka/recess
14.00-14.30 A6 konkursas/competition
 
16 val. – Grand prix ir A6 kategorijos apdovanojimo ceremonija koncertų salėje/Grand prix and A6 category awarding ceremony in Concert hall.
Baigiamasis koncertas - groja visų kategorijų Grand prix nugalėtojai/ gala concert of all categories Grand prix winners
 
 
Konkurso vertinimo komisija:
 
A1, A2, A3, A4, A5, A6 KATEGORIJŲ VERTINIMO KOMISIJA / CATEGORIES A1, A2, A3, A4, A5, A6 JURY: KAZYS STONKUS, MIRCO PATARINI, VLADIMIR ORLOV
B1, B2, B3, B4, B5, B6, C1, C2, D1, D2, E KATEGORIJŲ VERTINIMO KOMISIJA / CATEGORIES B1, B2, B3, B4, B5, B6, C1, C2, D1, D2, E JURY: ANTONIO SPACCAROTELLA, POVILAS VELIKIS, KRISTINA RUSAKOVIČA
 


Komentarai


Komentarų nėra

    Parašyti komentarą



    Rekomenduojame

    Įkelti naujieną

    Užsiprenumeruoti naujienas

    Renginių kalendorius

    << < 2019 Rugsėjis > >>
    Pr An Tr Kt Pn Št Sk
    2627282930311
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30123456

    Artimiausi renginiai

    Artimiausiu metu renginių nėra!

    Užsiprenumeruoti renginius

    Rekomenduojame

    Nauji skelbimai

    Pigini
    Siūlo

    © 2007-2014 Akordeonas.lt. Visos teisės saugomos.      |      Atsakomybės apribojimas      |      Publikavimo taisyklės
    Developed by eif.    Design by inCube.